Facebook & YouTube

Reklama

Najlepszy klan SA:MP w polsce!Wszystko o emulacji i nie tylko! Russian Mafia Crew Gaming TEAM

Odwiedź koniecznie nasze forum!

11 lat wspomnień

Wiele osób zastanawia się jaki jest nasz sekret istnienia tak długo na scenie GTA SA odpowiedź dla nas jest prosta - to pasja, przyjaźń oraz niezapomniane chwile. Moim zdaniem największy sukces naszego klanu to stworzenie niesamowitej atmosfery. Liderzy przez 11 lat utrzymywali nasz klan przy życiu i za to należy im się ogromny szacunek. Wraz z upływem lat staliśmi się mniej aktywni, ale to jest zrozumiałe. Ciężko jest połączyć życie rodzinne(rośnie nam młode pokolenie :) ) i zawodowe z grą komputerową, ale i z tym dajemy sobie radę. Czy będzie kolejna rocznica powstania RSAH? Nikt tego nie wie.. najlepszym przykładem jest wpis Proof z okazji 10 urodzin i zdjęcie, na którym znajduje się wybitny wokalista - Zbigniew Wodecki, dziś już go nie ma z nami. Dlatego nikt nie zna przyszłości. Możemy być dumni z przeszłości i teraźniejszości. Jednego jestem pewien, że przyjaźń będzie istniała przez wiele, wiele lat i jest to nasze największe osiągnięcie. Od 2006 roku dołączyło do nas wielu graczy, dla niektórych było to spełnienie marzeń, dla innych kolejny klan. Wszystkie te osoby przyczyniły się do powstawania klanowej legendy GTA SA i za to należą im się podziękowania.

Narmo napisał: 2017-05-25 17:00:31

BATMAN OJCEM

Nasz kolejny klanowicz po Scofie został tatą.Ucieszyła nas bardzo ta wiadomość, ponieważ rośnie nam kolejne pokolenie RSAHowiczów :). Rodzicielstwo ma również swoje minusy związane z brakiem czasu na przyjemności związane z grą, ale mamy nadzieję, że w wolnym chwilach będzie miał czas wejść na grę i pograć z nami. Jeśli chodzi o aspekty związane z grą klanową, grudzień był dla nas bardzo dobrym miesiącem wygraliśmy wszystkie 5 meczów kontynuując passę 12 klanówek bez porażki.

Adammo napisał: 2017-01-07 11:31:11

SKOFELD OJCEM

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że SKOFELD zalał formę. Serdecznie gratulujemy przyszłemu tacie. W planach ma również ślub, ale w sampa nadal będzie grał oczywiście jak będzie miał chwilę wolnego czasu. Do naszego klanu dołączył nowy rekrut - matt, który pilnie musi się odezwać do mnie na GG!

Adammo napisał: 2016-08-25 12:16:39

1 2 3 ... 6 Nastepna

Logowanie


Login:

Hasło:

Ostatnie mecze

Hunter 9:0

MoD 8:1

MoD 6:3

GeH 6:3

GeH 5:4

Więcej

Wygrane: 1339
Przegrane: 568
Zremisowane: 3
Wszystkie: 1910