Facebook & YouTube

Reklama

Najlepszy klan SA:MP w polsce!Wszystko o emulacji i nie tylko! Russian Mafia Crew Gaming TEAM

Odwiedź koniecznie nasze forum!

eRSAHonizm w 2017

Za kilka miesięcy będziemy świętować 12 lat eRSAHonizmu, ale przed tym wypada podsumować nasz 2017 rok. Pod względem klanówek był to dobry rok, wygraliśmy wszystkie klanówki. Dwanaście klanów próbowało nas pokonać, żadnemu się to nie udało. Tak mała liczba rozegranych meczów jest rezultatem naszej małej aktywności, ale wyniki są bardzo dobre. Postaramy się, aby 2018 rok był również tak samo udany. W 2017 roku postanowiliśmy szkolić graczy, którzy chcą poznać unikalne bugi, bądź podszkolić się w organizacji gry klanowej. Początek projektu był dość trudny, jednak na polskich dm'ach znaleźliśmy duże zainteresowanie związane z tym projektem. Do tego stopnia, że musieliśmy przeprowadzać selekcję. Warto zaznaczyć, że do dzisiejszej pory jesteśmy uważani za najlepszy gang, na polskich dm'ach. Również w grudniu 2017 roku dowiedzieliśmy się, że nasz klanowicz Batman, zostanie po raz kolejny ojcem, bardzo nas ta informacja ucieszyła. Przyszłemu tacie życzymy dużo cierpliwości. LOVE, RSAH

Narmo napisał: 2018-02-10 12:54:56

11 lat wspomnień

Wiele osób zastanawia się jaki jest nasz sekret istnienia tak długo na scenie GTA SA odpowiedź dla nas jest prosta - to pasja, przyjaźń oraz niezapomniane chwile. Moim zdaniem największy sukces naszego klanu to stworzenie niesamowitej atmosfery. Liderzy przez 11 lat utrzymywali nasz klan przy życiu i za to należy im się ogromny szacunek. Wraz z upływem lat staliśmi się mniej aktywni, ale to jest zrozumiałe. Ciężko jest połączyć życie rodzinne(rośnie nam młode pokolenie :) ) i zawodowe z grą komputerową, ale i z tym dajemy sobie radę. Czy będzie kolejna rocznica powstania RSAH? Nikt tego nie wie.. najlepszym przykładem jest wpis Proof z okazji 10 urodzin i zdjęcie, na którym znajduje się wybitny wokalista - Zbigniew Wodecki, dziś już go nie ma z nami. Dlatego nikt nie zna przyszłości. Możemy być dumni z przeszłości i teraźniejszości. Jednego jestem pewien, że przyjaźń będzie istniała przez wiele, wiele lat i jest to nasze największe osiągnięcie. Od 2006 roku dołączyło do nas wielu graczy, dla niektórych było to spełnienie marzeń, dla innych kolejny klan. Wszystkie te osoby przyczyniły się do powstawania klanowej legendy GTA SA i za to należą im się podziękowania.

Narmo napisał: 2017-05-25 17:00:31

BATMAN OJCEM

Nasz kolejny klanowicz po Scofie został tatą.Ucieszyła nas bardzo ta wiadomość, ponieważ rośnie nam kolejne pokolenie RSAHowiczów :). Rodzicielstwo ma również swoje minusy związane z brakiem czasu na przyjemności związane z grą, ale mamy nadzieję, że w wolnym chwilach będzie miał czas wejść na grę i pograć z nami. Jeśli chodzi o aspekty związane z grą klanową, grudzień był dla nas bardzo dobrym miesiącem wygraliśmy wszystkie 5 meczów kontynuując passę 12 klanówek bez porażki.

Adammo napisał: 2017-01-07 11:31:11

1 2 3 ... 6 Nastepna

Logowanie


Login:

Hasło:

Ostatnie mecze

Hunter 9:0

MoD 8:1

MoD 6:3

GeH 6:3

GeH 5:4

Więcej

Wygrane: 1339
Przegrane: 568
Zremisowane: 3
Wszystkie: 1910